BIPPiątek, 09.6.2023

Życzenia Starosty z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

Życzenia Starosty z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. To dobry moment, aby podziękować wszystkim osobom, które każdego dnia walczą o nasze zdrowie i życie. Z tej okazji Starosta Gnieźnieński Piotr Gruszczyński, wraz z Zarządem Powiatu Gnieźnieńskiego, kieruje najlepsze życzenia oraz słowa wdzięczności do Ratowników Medycznych powiatu.

 

Szanowni Państwo,

wraz z całym Zarządem Powiatu Gnieźnieńskiego, z okazji obchodzonego tradycyjnie 13 października – Dnia Ratownictwa Medycznego - pragnę złożyć wszystkim pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Gnieźnie życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

W tym wyjątkowym dniu, chciałbym ponadto podziękować wszystkim Państwu za codzienną, tak bardzo cenną dla nas wszystkich pracę, której głównym celem jest przede wszystkim walka - w każdym czasie oraz w każdych warunkach - o ludzkie zdrowie i życie. Jeszcze rok temu, nikt z nas nie przypuszczał, iż kolejne miesiące przyniosą z sobą tak niespokojny czas, upływający pod znakiem pandemii koronawirusa. W tym miejscu, kieruję do Państwa szczególne słowa wdzięczności za profesjonalizm, ofiarność oraz niezwykłą odwagę podczas wykonywania swoich zawodowych obowiązków, w momencie ciągłej walki z COVID-19. Każdego dnia jesteście dla nas wszystkich ogromnym wsparciem.

Uważam, że niełatwa i niosąca z sobą wiele zagrożeń praca w obszarze ratownictwa medycznego, jest tak naprawdę powołaniem, któremu sprostać mogą jedynie najwytrwalsi. Dziękuję wszystkim Państwu za codzienne poświęcenie oraz stałą gotowość do niesienia pomocy mieszkańcom powiatu gnieźnieńskiego. Raz jeszcze życzę Państwu oraz Państwa najbliższym zdrowia, a także zawodowych i osobistych sukcesów.

Z wyrazami szacunku,

Piotr Gruszczyński

Starosta Gnieźnieński

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki