BIPŚroda, 07.6.2023

Beata Tarczyńska ponownie spotkała się z Prezydentem RP

Beata Tarczyńska ponownie spotkała się z Prezydentem RP

Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński, na zaproszenie Andrzeja Dudy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wzięła udział w Ogólnopolskich Obchodach Święta Niepodległości. Powiat Gnieźnieński po razkolejny został zatem szczególnie wyróżniony na tle wspólnot samorządowych z całego kraju.


Powiat Gnieźnieński poraz kolejny został zatem szczególnie wyróżniony na tle wspólnot samorządowych z całego kraju. Starosta Beata Tarczyńska reprezentowała powiat gnieźnieński podczas uroczystości na Placu Zamkowym w Warszawie, a następnie w Pałacu Prezydenckim. 

- Zaproszenie na spotkanie w Pałacu Prezydenckim to jednoznaczny komunikat, że powiat gnieźnieński wciąż pozostaje istotnym miejscem w naszej Ojczyźnie – zaznacza Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński. – W trakcie rozmowy pan Prezydent bardzo miło wspominał trzy ubiegłoroczne wizyty w naszym mieście. Prosił także o przekazanie serdecznych pozdrowień mieszkańcom powiatu gnieźnieńskiego –dodaje starosta B. Tarczyńska. 

Święto 11 listopada było nie tylko okazją do ponownego spotkania starosty gnieźnieńskiego z Prezydentem RP. Beata Tarczyńska rozmawiała również z Beatą Szydło, Prezes Rady Ministrów oraz przedstawicielami Rządu RP.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki