BIPNiedziela, 04.6.2023

Konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”

Konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”
Celem konkursu organizowanego przez Komisje Europejską jest pokazanie i promowanie ciekawych projektów realizowanych ze środków unijnych.

Już teraz można zgłaszać zdjęcia w dwóch kategoriach: 
  1. Naoczny świadek, to kategoria dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej, którzy zauważyli jakiś projekt w swoim regionie lub podczas zwiedzania innych miejsc,
  2. Mój projekt, to z kolei kategoria przeznaczona dla organizacji, które skorzystały z funduszy regionalnych UE (tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności). 
W każdej kategorii zostanie wybranych dwóch zwycięzców; jeden w głosowaniu użytkowników i jeden przez specjalnie powołane jury spośród najpopularniejszych zgłoszeń. Zdjęcia będą oceniane pod względem ich jakości estetycznej, kreatywności i powiązań z polityką regionalną UE. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji zawierające dowód finansowania z unijnych funduszy regionalnych (np. billboard, znak, tablica, itp., z flagą UE oraz informacją o finansowaniu). Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2012 r.

Więcej informacji jest dostępnych na koncie @EU_Regional na Twitterze oraz na stronie Komisji Europejskiej na Facebooku www.facebook.com
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki