Pierwsza Gala Rodzicielstwa Zastępczego Powiatu Gnieźnieńskiego
W piątek 19 czerwca w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyła się pierwsza Gala Rodzicielstwa Zastępczego. Podczas spotkania Starosta Gnieźnieński Tomasz Budasz uhonorował wszystkich tych, którzy na co dzień dbają o prawdziwe – pełne ciepła, miłości, uśmiechu, zrozumienia wsparcia i bezpieczeństwa rodziny zastępcze dla swoich podopiecznych.
Okolicznościowe statuetki i podziękowania wręczone przez starostę Tomasza Budasza oraz członkini Zarządu Powiatu Darię Benke i dyrektor PCPR w Gnieźnie Joannę Sujak odebrało kilkadziesiąt rodzin tworzących Rodziny Zastępcze Zawodowe, Rodziny Zastępcze Niezawodowe oraz Rodziny Zastępcze Spokrewnione. Ponadto, wyjątkową statuetkę "Anioła" otrzymali państwo Magdalena i Dariusz Perek z Rodzinnego Domu Dziecka.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!