Logo Starostwa Powiatowego w Gnieźnie

Obrady Konwentu Samorządowego Powiatu Gnieźnieńskiego

Ocena 0/5

W Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbył się Konwent Samorządowy Powiatu Gnieźnieńskiego z udziałem wójtów, burmistrzów i prezydenta Miasta Gniezna. W spotkaniu, któremu przewodniczył  Starosta Gnieźnieński Tomasz Budasz, udział wzięli również Ministra Klimatu i Środowiska Paulina Hennig-Kloska oraz Zbigniew Jaszczuk Starosta Żniński.

Podczas obrad, zwołanych 3 października, omówiono zagadnienia dotyczące między innymi dostępności dodatkowych środków finansowych z PFRON, nowych usług elektronicznych oferowanych dla klientów Wydziału Komunikacji i Transportu, a także spawy bieżące i kwestie dotyczące planowania przyszłorocznych inicjatyw.

Spotkanie było również okazją do przekazania samorządowcom nowych publikacji wydanych przez Powiat Gnieźnieński oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności