Logo Starostwa Powiatowego w Gnieźnie

Konkurs "Bądź jak Orzeł" rozstrzygnięty

Ocena 0/5

Kilkudziesięciu przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych powiatu gnieźnieńskiego odebrało nagrody za udział w konkursie plastycznym „Bądź jak Orzeł”. 

Podczas podsumowania konkursowych zmagań, które odbyło się 25 maja w Starostwie Powiatowym wręczono nagrody między innymi za najlepsze prace plastyczne i komiksy, których głównym bohaterem był orzeł. W spotkaniu udział wzięli Starosta Gnieźnieński Tomasz Budasz, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu Rafał Ratajczak oraz Prezes Polskiego Klubu Ekologicznego - Okręg Wielkopolski - Koło w Gnieźnie Grażyna Bernaciak – główny organizator konkursu.

Niezwykłą atrakcją dla wszystkich uczestników wydarzenia było spotkanie z Bonitą - myszołowcem towarzyskim i jej opiekunem Piotrem Nadolskim z Fundacji Skrzydła Lasu. Całość spotkania wzbogaciła ponadto prelekcja Krzysztofa Chomicza – autora wielu reportaży filmowych na  temat ptaków szponiastych, fotografa i miłośnika przyrody, twórcy publikacji i filmu „Gniazdo Orła Gniazdo Narodu” wydanej przez Powiat Gnieźnieński w ramach projektu „Bądź jak Orzeł”. Projekt dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowisk i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

Galeria zdjęć

1 2 3 4 IMG_9113 IMG_9117 IMG_9132 IMG_9146 IMG_9158 IMG_9164
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności