BIPCzwartek, 21.6.2018

Konkurs plastyczny "Mój wymarzony zawód" rozstrzygnięty!

Konkurs plastyczny "Mój wymarzony zawód" rozstrzygnięty!

11 stycznia w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród, wyróżnień i dyplomów w konkursie plastycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym pt. „Mój wymarzony zawód”. Na konkurs wpłynęły 104 prace z 20 placówek wychowania przedszkolnego powiatu gnieźnieńskiego!

Konkurs przeprowadziło Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie. Założeniem organizatorów było uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej, a także motywowanie ich do rozwijania własnej wyobraźni.

Przedstawiamy pełną listę laureatów konkursu.

Laureaci:

INAGRODA – Zofia Łączny – weterynarz, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a´Paulo w Gnieźnie

II NAGRODA – Antoni Nawrot – budowlaniec, Przedszkole nr 3 „Kubuś Puchatek” w Gnieźnie

     III NAGRODA – Olaf Gaziński – piłkarz, Przedszkole nr 3 „Kubuś Puchatek” w Gnieźnie.

Wyróżnienia (w kolejności przypadkowej):

  1. Filip Łopyta – maszynista, Przedszkole nr 1 w Fałkowie
  2. Oliwia Kosz – baletnica, Spółdzielnia Socjalna „Razem być” z Wymysłowa
  3. Wojciech Juszczyk – policjant, Spółdzielnia Socjalna „Razem być” z Wymysłowa
  4. Marysia Ryczkowska – sprzedawca przypraw świata, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a´Paulo w Gnieźnie
  5. Nikodem Chojnacki – piłkarz, farmer, Przedszkole nr 3 „Kubuś Puchatek” w Gnieźnie
  6. Damian Cierech – strażak, Przedszkole w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kłecku
  7. Julian Krzesiński – żołnierz, Przedszkole Niepubliczne „Leśna Kraina”
  8. Jadwiga Walter – weterynarz, Przedszkole nr 1 im. Chatka Puchatka w Trzemesznie
  9. Dominika Dreas – makijażystka, Przedszkole nr 2 „Tęczowy Domek” w Woźnikach
  10. Liliana Mazur – baletnica, Przedszkole nr 14 „Mali Piastowie” w Gnieźnie

Wyróżnienia tematyczne:

Wyróżnienie w kategorii weterynarz

Zuzanna Nowak, Przedszkole nr 8 „Mali Polanie” w Gnieźnie

Wyróżnienie w kategorii policjant

Lena Przybysz, Przedszkole nr 1 „Wesołe nutki” w Gnieźnie

Wyróżnienie w kategorii strażak

Franciszek Chełmiński, Przedszkole nr 1 w Fałkowie

Wyróżnienie w kategorii nauczyciel

Alicja Stachowiak, Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. ks. L. Formanowicza w Modliszewku

Wyróżnienie w kategorii piłkarz

Miłosz Kasprzyk, Przedszkole nr 17 „Piastowska Gromada” w Gnieźnie

Wyróżnienie w kategorii najbardziej oryginalny zawód

Kacper Trąbczyński – odkrywca-naukowiec, Przedszkole nr 8 „Mali Polanie” w Gnieźnie

Kategorie wiekowe:

Wyróżnienie w kategorii 3-latków

Olga Szulc – baletnica, Przedszkole nr 1 w Fałkowie

Wyróżnienie w kategorii 4-latków

Hanna Woźniak – kucharz, Przedszkole w Pyszczynie

Wyróżnienie w kategorii 5-latków:

  1. Julia Staszkiewicz – policjant, Przedszkole w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kłecku
  2. Lena Miecznikiewicz – weterynarz, Przedszkole Samorządowe w Żydowie

Wyróżnienie w kategorii 6-latków

  1. Antonina Budzyńska – kucharka, Przedszkole nr 5 Mali Przyrodnicy w Gnieźnie
  2. Oskar Ławniczak – mechanik samochodowy, Przedszkole nr 3 „Kubuś Puchatek”
    w Gnieźnie.q
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

 

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych