BIPWtorek, 25.6.2019

Zapowiedzi i komunikaty prasowe

 

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (ESDW) firma ASKET wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Gminą Kiszkowo organizują akcję edukacyjną w zakresie wykorzystania dostępnej lokalnie biomasy do celów grzewczych. Inicjatywa skierowana jest do szerokiego grona podmiotów, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Jej głównym celem jest promowanie i wspieranie działań, projektów oraz wydarzeń, które promują zrównoważony rozwój we wszystkich jego aspektach - gospodarczym, społecznym i środowiskowym.

4 czerwca br. w godz. 10.00 - 14.00 firma ASKET zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu do swojego gospodarstwa w Gniewkowie. Od godz. 11:00 rozpocznie się tam akcja edukacyjna dla młodzieży, a w jej ramach pokaz pracy linii technologicznej BIOMASSER oraz konkurs wiedzy z nagrodami.


„Święty Jan Paweł II na znaczkach Poczty Polskiej” to nazwa wystawy, która otwarta zostanie 3 czerwca 2019 roku o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie (parter, hol urzędu).

Pomysłodawcą wystawy jest Wojciech Śmielecki, a ekspozycja powstała dzięki uprzejmości Poczty Polskiej. Data i tematyka wystawy nie są przypadkowe – to uczczenie 40. rocznicy Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do grobu św. Wojciecha w Gnieźnie. To prawdziwa uczta nie tylko dla miłośników znaczków, datowników i kart pocztowych. Wystawa potrwa do 7 czerwca.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy zapowiadający konferencję edukacyjno-metodyczną „Narkotyki i nowe substancje psychoaktywne (dopalacze)”, która odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie.

Briefing prasowy odbędzie się we wtorek 4 czerwca br. o godzinie 16.15 w sali nr 2.46 (II p. Starostwa Powiatowego w Gnieźnie – przed rozpoczęciem sesji nadzwyczajnej).

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie.


Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego, serdecznie zaprasza na konferencję prasową dotyczącą aktualnej sytuacji CK eSTeDe. Konferencja prasowa odbędzie się w czwartek, 6 czerwca br., o godzinie 9.00 w sali nr 1.26 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych