BIPPiątek, 09.6.2023

Już w niedzielę Targi Rolno-Ogrodnicze Powiatu Gnieźnieńskiego

Już w niedzielę Targi Rolno-Ogrodnicze Powiatu Gnieźnieńskiego

Powiat Gnieźnieński już w niedzielę 18 września zaprasza na Targi Rolno-Ogrodnicze, na terenie Prochowni - Ośrodka Jeździeckiego Zielona Enklawa. Start o godzinie 12.00. 

Po ubiegłorocznym sukcesie organizacyjnym Targi Rolno-Ogrodnicze wpisały się w kalendarz powiatowych imprez cyklicznych, promujących lokalnych producentów rolnych. Zgodnie z hasłem drugiej edycji wydarzenia „wspierajmy lokalnych producentów i dbajmy o środowisko”.

Osoby odwiedzające targi będą mogły nie tylko zakupić lokalne produkty, w tym sery i przetwory mleczne, ale także śledzić zmagania w konkursie kulinarnym, którego motywem przewodnim będzie ziemniak, nabyć nietuzinkowe rośliny zdobne i produkty rękodzielnicze, a także zapoznać się z technologią produkcji brykietów ze słomy oraz podziwiać występy zespołów ludowych i orkiestry dętej. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych oraz stoisk gastronomicznych, wędliniarskich.

Organizatorem targów jest Starostwo Powiatowe w Gnieźnie we współpracy z Gminą Czerniejewo, Wielkopolską Izbą Rolniczą oraz  Prochownią – Ośrodkiem Jeździeckim Zielona Enklawa.

 

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki