BIPCzwartek, 08.6.2023

Optymalizacja kosztów zużycia energii w firmie - konferencja

Optymalizacja kosztów zużycia energii w firmie - konferencja

Każdy przedsiębiorca, prowadzący własny biznes, narażony jest w ostatnim czasie na wzrost zużycia energii i kosztów. Podczas konferencji  „Optymalizacja zużycia energii  w firmie”, która odbędzie się 21 lutego 2022 roku w Starostwie Powiatowym
w Gnieźnie, będzie można dowiedzieć się, jak znaleźć najlepsze rozwiązania dla swojej firmy i w jaki sposób zmniejszyć koszty zużycia energii w swoim przedsiębiorstwie.

Koszt zakupu energii stał się dzisiaj jednym z głównych składników w procesie wytwarzania produktów i usług. Dalsze prognozy dotyczące kierunków rozwoju rynku energii w Polsce dowodzą konsekwentnego wzrostu cen energii. Jak sobie z tym poradzić i jak się przygotować na nieuchronne? Zakup energii stanowi tylko jeden z obszarów z potencjałem do optymalizacji kosztów. Warto również pochylić się nad możliwościami, jakie stwarza optymalizacja dystrybucji energii.

Celem spotkania jest dostarczenie uczestnikom wiedzy niezbędnej do osiągnięcia przewagi kosztowej oraz obniżenia kosztów zużycia energii. Uczestnik uzyska wiedzę na temat tego, jak samodzielnie analizować faktury za zakup energii, optymalizować jej dystrybucję oraz pozna nowe rozwiązania, które mogą pomóc w minimalizowaniu wydatków za energię.

Zapraszamy przedsiębiorców z terenu powiatu gnieźnieńskiego do zgłoszeń na adres
e-mail: spotkanie@powiat-gniezno.pl

 

Termin: 21.02.2022, godz. 10.00
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie (Sala Sesyjna, parter)
Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki