BIPSobota, 26.11.2022

Nagrody dla KGW w konkursie Wielkopolskiej Izby Rolniczej

Nagrody dla KGW w konkursie Wielkopolskiej Izby Rolniczej

Czternastu laureatów z powiatu gnieźnieńskiego odebrało nagrody w konkursach kulinarnym i rękodzieła, organizowanych przez Wielkopolską Izbę Rolniczą, we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych.

W minioną sobotę 27 lutego, w sali widowiskowej Centrum Kultury „Scena To Dziwna” w Gnieźnie, odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom obu przedsięwzięć. Okolicznościowe upominki wręczali: Piotr Walkowski, prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej, Zbigniew Stajkowski wiceprezes WIR oraz Piotr Gruszczyński starosta gnieźnieński.

Konkurs skierowany był do Kół Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń prowadzących działalność na terenach wiejskich oraz osób indywidualnych. Łącznie w konkursach udział wzięło blisko 70 podmiotów. Wyróżniono między innymi: Grupę dla Rybna Wielkiego, KGW Atomówki z Cielimowa, KGW z Lednogóry, KGW z Waliszewa oraz KGW z Michalczy, a także osoby indywidualne.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych