BIPSobota, 03.6.2023

Grają dla WOŚP i biegną do stolicy

Grają dla WOŚP i biegną do stolicy

W sobotę 30 stycznia o godzinie 11.00 z gnieźnieńskiego rynku wyruszył bieg "Z pierwszej stolicy do stolicy" w którym udział bierze kilkudziesięciu miłośników biegania z powiatu gnieźnieńskiego. Ich celem jest dobiegnięcie do Warszawy, a w ten sposób pomoc w tegorocznej zbiórce dla WOŚP. W biegu udział biorą między innymi Piotr Gruszczyński - Starosta Gnieźnieński, Mariusz Mądrowski - Członek Zarządu Powiatu oraz Prezydent Tomasz Budasz.

Natomiast już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia zagramy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Okoliczności zmusiły nas do szukania innych niż zwykle sposobów dotarcia do mieszkańców Gniezna.

Przede wszystkim musi być bezpiecznie. Dlatego Finał WOŚP będzie mobilny. W programie zaplanowano między innymi: jazdę zabytkowymi samochodami i konną kareją, muzykowanie w starym autobusie oraz zanurzanie w lodowatej wodzie. Wolontariusze WOŚP dotrą w każdy zakamarek miasta.

Po południu, w godzinach od 17.00 do 20.00 zaprosimy na aukcję w której do wylicytowania będzie między innymi obiad ze starostą, koncerty on-line, a o godzinie 20.00 na laserowe światełko do nieba. Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu, w którym wszyscy WYGRYWAMY!

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki