BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Nowe rodziny zastępcze w PCPR

Nowe rodziny zastępcze w PCPR

Dnia 12 grudnia 2020 roku odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia dla rodzin zastępczych "PRIDE", które odbywało się w okresie od września do grudnia bieżącego roku.

W trakcie szkolenia, uczestnicy pozyskiwali wiedzę dotyczącą doskonalenia umiejętności opiekuńczych. Zakończenie szkolenia, było doskonałą okazją do wzajemnej integracji, rozmów, wspomnień oraz dzielenia się wrażeniami zarówno tymi ze szkolenia, jak i tymi z pełnionej roli opiekuna zastępczego. Przyszli rodzice zastępczy mieli okazję poznać Dyrektora PCPR p. Dorotę Perlik oraz pracowników Zespołu pieczy zastępczej, którzy podczas spotkania odpowiadali na nurtujące pytania przyszłych opiekunów zastępczych i dzielili się doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem zastępczym. Gościem specjalnym była p. Anna Bentyn, pedagog, wychowawca, doradca metodyczny.

Zachęcamy w tym miejscu osoby, które wciąż rozważają podjęcie się zadania opieki zastępczej do kontaktu z PCPR w Gnieźnie. Uzyskacie Państwo niezbędne informacje związane z rodzinną pieczą zastępczą. Szkolenie dla kandydatów na rodziny zastępcze prowadzą certyfikowani trenerzy, a zadowolenie absolwentów tej edycji szkolenia niech będzie dla Państwa najlepszą rekomendacją.

 

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki