BIPSobota, 04.12.2021

Eko-Rajd i grzybobranie uczestników WTZ

Eko-Rajd i grzybobranie uczestników WTZ

Jesienny Eko–Rajd połączony z grzybobraniem dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gnieźnie, zorganizowano 25 września w okolicach Wylatkowa na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

Kilkudziesięciu uczestników rajdu, oprócz sprzątania lasu i poznawania jego ekosystemu, rywalizowało o miano najlepszego grzybiarza. Najaktywniejsi zostali nagrodzeni na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w siedzibie Warsztatów Terapii Zajęciowej w obecności Mariusza Mądrowskiego – Członka Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Hanny Łęgi - Kierownika działu ds. osób niepełnosprawnych.

Eko-Rajd jest jedną z 10 akcji organizowanych w ramach przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: Z ekologią żyj w zgodzie i pomagaj przyrodzie - konkursy i inne imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną i przyrodniczą na terenie powiatu gnieźnieńskiego”.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych