BIPŚroda, 20.10.2021

NOC ZAWODOWCÓW 2019 EDYCJA 2.0_zapraszamy

NOC ZAWODOWCÓW 2019 EDYCJA 2.0_zapraszamy

4 października - po raz pierwszy w Gnieźnie - NOC ZAWODOWCÓW. Podczas NOCY ZAWODOWCÓW w godzinach od 17.00 do 21.00 w CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO przy ul. Słowackiego 45/47 w Gnieźnie swoją ofertę edukacyjną w niecodzienny sposób zaprezentują szkoły ponadpodstawowe z powiatu gnieźnieńskiego oraz Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Oferta ich kształcenia jest niezwykle zróżnicowana, ale łączy je jedno. W sposób teoretyczny, ale przede wszystkim praktyczny, edukują przyszłych zawodowców – co będzie można zobaczyć „na żywo” już 4 października podczas Nocy Zawodowców 2019 – Edycja 2.0. Noc Zawodowców to: pokazy fryzjerskie, pokazy mody, pokazy flambirowania naleśników oraz synchroniczny pokaz obsługi gości. Zaprezentują się również: kucharze, cukiernicy, piekarze, stolarze, mechanicy samochodowi, logistycy, fotograficy, budowlańcy, informatycy, handlowcy, operatorzy maszyn oraz ślusarze. Na zwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji: strefa doradztwa zawodowego, stoiska praktycznej nauki zawodu, stoiska pracodawców, pokaz najnowszych marek samochodów i aut zabytkowych, koncert, darmowe masaże, stylizacje itp. Ponadto swoją ofertę skierowaną do absolwentów liceów i techników oraz wszystkich mieszkańców regionu, przedstawi Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia, którzy wykażą się aktywnością w poznawaniu oferty Nocy Zawodowców, przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. NOC ZAWODOWCÓW 2019 EDYCJA 2.0 to świetna okazja do spotkania i rozmowy zarówno z nauczycielami, uczniami szkół kształcących w różnych zawodach oraz z pracodawcami.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych