BIPPoniedziałek, 29.5.2023

W trosce o czyste powietrze

W trosce o czyste powietrze

26 kwietnia br. w gnieźnieńskim Starostwie Powiatowym odbyło się otwarte spotkanie dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, na którym omówione zasady konstruowania i prawidłowego wypełniania wniosków o dofinansowanie.

W ramach współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w sali sesyjnej urzędu zorganizowano bezpłatne warsztaty szkoleniowe dla pracowników urzędów gmin, starostwa powiatowego, a także zainteresowanych mieszkańców. Spotkanie zainaugurowała prelekcja przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na temat możliwości skorzystania z Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. W dalszej części spotkania prelegenci odpowiadali na liczne pytania ze strony uczestniczących w warsztatach mieszkańców. Odbyły się również indywidualne konsultacje, dotyczące weryfikacji wniosków.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu priorytetowego Czyste Powietrze dostępne są na stronie internetowej: http://www.wfosgw.poznan.pl/

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki