BIPWtorek, 02.6.2020

Już 13 kwietnia Targ Wiejski w CKP

Już 13 kwietnia Targ Wiejski w CKP

Tradycyjne babki i mazurki, wędliny, sery oraz miody, świeże warzywa, a nawet ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, już w sobotę 13 kwietnia, zagoszczą przed gnieźnieńskim Centrum Kształcenia Praktycznego przy ul. Słowackiego. Okazją do zaprezentowania produktów lokalnych producentów, rolników i przetwórców jest coroczny Świąteczny Targ Wiejski.

Po raz kolejny, w okresie poprzedzającym Wielkanoc, samorząd Powiatu Gnieźnieńskiego promuje bezpośrednią sprzedaż rodzimych produktów na Świątecznym Targu Wiejskim. Tym razem, wydarzenie zorganizowane zostanie na terenie Centrum Kształcenia Praktycznego. Na wszystkich gości czekać będą tradycyjne domowe wypieki, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, jak również wędliny, przetwory warzywne i rękodzieło. Świąteczny Targ Wiejski rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 16.00.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolska Izba Rolnicza, Centrum Kształcenia Praktycznego oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych