BIPCzwartek, 08.6.2023

WIPH szkoli przedsiębiorców powiatu

WIPH szkoli przedsiębiorców powiatu

26 lutego br., w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, odbyło się pierwsze z cyklu bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców. Inicjatywa to efekt współpracy powiatowego samorządu z Gnieźnieńskim Oddziałem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Całość przedsięwzięcia objęta jest patronatem honorowym Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego.

Poszczególne bloki spotkania, w którym udział wzięło blisko 50 osób, obejmowały problematykę funkcjonowania samochodu w firmie, wdrażania RODO w przedsiębiorstwach czy możliwości sukcesji i dziedziczenia działalności gospodarczej. Kilkugodzinne szkolenie poprowadzili  specjalista ds. rachunkowości Michał Kałuża oraz radczynie prawne Agnieszka Mieczkowska i Anna Nowacka. Zdaniem uczestników i organizatorów, spotkanie nie tylko uporządkowało fachową wiedzę na temat obowiązujących przepisów prawnych, ale pozwoliło również na swobodną dyskusję i wymianę doświadczeń wśród przedsiębiorców.

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa zapowiada kolejne spotkania, na których omawiane będą aktualne zmiany dotyczące funkcjonowania przedsiębiorstw. Każda osoba prowadząca firmę lub planująca rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej może ponadto skorzystać z usług funkcjonującego w Starostwie Powiatowym Gnieźnieńskiego Punktu Wspierania Biznesu.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki