BIPWtorek, 30.5.2023

Świąteczny Targ Wiejski zagości przed starostwem!

Świąteczny Targ Wiejski zagości przed starostwem!

Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, tradycyjne potrawy, wędliny, a także muzyka na żywo i gwiazdkowe niespodzianki zagoszczą już w poniedziałek, 17 grudnia br., na Świątecznym Targu Wiejskim.

Przed gnieźnieńskim starostwem powiatowym w godzinach od 10.00 do 16.00 pojawią się bożonarodzeniowe dekoracje oraz kilkanaście stoisk pełnych regionalnych przetworów, wypieków czy niepowtarzalnych wyrobów idealnych na świąteczny prezent. Nie zabraknie oczywiście wyjątkowej atmosfery i atrakcji dla osób w każdym wieku.

Wydarzenie organizowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolską Izbę Rolniczą oraz Centrum Kultury eSTeDe, ma na celu wsparcie sprzedaży bezpośredniej produktów lokalnych, tym bardziej więc warto 17 grudnia pojawić się choć na chwilę przed gnieźnieńskim starostwem

Świąteczny Targ Wiejski na stałe zagościł w kalendarzu powiatowych imprez, których celem jest między innymi promocja lokalnej przedsiębiorczości oraz wsparcie sprzedaży bezpośredniej rodzimych produktów. W efekcie wspólnych działań cyklicznie odbywają się takie akcje jak: Truskawkowe pole przed starostwem, Targ Wielkanocny, czy właśnie Świąteczny Targ Wiejski.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki