BIPNiedziela, 28.5.2023

Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2019 roku

Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2019 roku

12 grudnia br., Punkt Wspierania Biznesu, zlokalizowany w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, organizuje spotkanie informacyjne osób fizycznych zainteresowanych otwarciem firmy oraz dla przedsiębiorców szukających wsparcia finansowego dla swojego biznesu.

Uczestnikom przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków w 2019 roku, z programów ogólnopolskich i regionalnego programu operacyjnego.  Spotkanie planowane jest w godzinach od 10.00 do 13.00, w sali nr 2.46 Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10.

Zgłoszenia przyjmowane są w Gnieźnieńskim Punkcie Wspierania Biznesu, pod numerem telefonu 61 424 07 43 w godzinach: pon.-pt. 07.30-15.30 lub na adres e-mail: biznes@powiat-gniezno.pl Termin zgłoszeń upływa 11 grudnia br.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Program do pobrania

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki