BIPCzwartek, 01.6.2023

Kalendarium wydarzeń 2019

Kalendarium wydarzeń 2019

Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce”, we współpracy z Inowrocławską Lokalną Organizacją Turystyczną, przygotowuje spis tematycznych wydarzeń, które odbędą się w przestrzeni Szlaku Piastowskiego w 2019 roku. Przygotowane na jego podstawie kalendarium będzie zamieszczone na stronie internetowej www.szlakpiastowski.pl oraz na drukowanych mapach atrakcji Szlaku Piastowskiego. 

Materiały drukowane będą kolportowane w obiektach Szlaku Piastowskiego, w centrach informacji turystycznej oraz na targach turystycznych. Wypełniony formularz prosimy odesłać w terminie do 20 grudnia 2018 r. na jeden z wybranych adresów: promocja3@powiat-gniezno.pl – dt. organizatorów wydarzeń na terenie Wielkopolski;
biuro@inlot.com.pl – dt. organizatorów wydarzeń na terenie Kujaw. 

Za wydarzenie tematyczne w przestrzeni Szlaku Piastowskiego należy rozumieć wszystkie jednorazowe, bądź cykliczne przedsięwzięcia, których tematyka w co najmniej 75% pokrywa się z okresem historycznym Polski piastowskiej. Zaliczamy do nich: festiwale, festyny, zloty, zjazdy, koncerty, wystawy czasowe, wernisaże, konferencje, wykłady, inscenizacje, rekonstrukcje, cykle warsztatów, drzwi otwarte, spacery z przewodnikiem, oprowadzania kuratorskie, gry miejskie, gry terenowe, gry wielkoformatowe.
 
POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WYDARZENIA:
w formacie word
w formacie pdf

Promuj swoje wydarzenie razem z nami!

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki