BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Branżowe fora i szkolenia dla rolników

Branżowe fora i szkolenia dla rolników

15 lutego br., w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyła się konferencja prasowa prezentująca najbliższe inicjatywy powiatowego samorządu adresowane do środowisk rolniczych.  
 

Najważniejszym, a jednocześnie najbliższym wydarzeniem, w którym udział wziąć mogą producenci rolni oraz osoby związane z rolnictwem, będzie XI Wielkopolskie Forum Rolnicze Powiatów Gnieźnieńskiego i Wrzesińskiego. Forum rozpocznie się 27 lutego br. o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Pakszynie. Inicjatywa objęta została patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela.
 

Uczestniczący w konferencji prasowej: Jerzy Berlik - wicestarosta gnieźnieński, Zbigniew Stajkowski - Przewodniczący Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Gnieźnie, Tadeusz Szymanek - Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo oraz Janusz Winiarski - Kierownik Biura ds. Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Gnieźnie omówili ponadto kolejne inicjatywy, adresowane do środowisk rolniczych.

2 marca br., o godz. 10.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie zorganizowane zostanie Forum Sołtysów, podczas którego przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Departamentu Wdrażania Programu Operacyjnego „PROW” przeprowadzą szkolenie w zakresie możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych na odnowę wsi.
 
15 marca br., o godz. 10:00, również w sali sesyjnej gnieźnieńskiego starostwa, zaplanowano natomiast kolejne szkolenie w zakresie najnowszych zmian w przepisach prawa dotyczących podatków w gospodarstwie rolnym, organizowane niezmiennie przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie i Firmę FINexpert Centrum Doradcze Sp. z o. o.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki