BIPNiedziela, 28.5.2023

Konferencja

Konferencja

W imieniu Stowarzyszenia Instytut Zachodni oraz Centrum PISOP z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji „Fundusze dla organizacji pozarządowych po 2014 roku”, która odbędzie się 25 listopada w Poznaniu.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia informacji na temat nowego okresu programowania funduszy oraz dyskusji o efektywnym wykorzystaniu tych środków. Konferencja składa się z dwóch części: plenarnej i warsztatowej. W pierwszej, prelegenci podsumują wykorzystanie środków europejskich w poprzednim okresie programowania, a także przedstawią założenia Funduszy Europejskich, w tym Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, na najbliższe lata. Zaplanowana jest również dyskusja ekspertów poświęcona wykorzystywaniu środków unijnych przez organizacje pozarządowe.

W części warsztatowej uczestnicy w zależności od swoich zainteresowań i potrzeb będą mogli wybrać jeden z trzech bloków tematycznych.

Podczas spotkania nie zabraknie również przestrzeni do swobodnej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz zadawania pytań ekspertom, którzy na co dzień mają styczność z funduszami europejskimi.

Zgłoszenia w formie wypełnionego formularza prosimy przesyłać do 21 listopada mailem na adres konferencja@pisop.org.pl lub faksem pod nr tel. 61/851 91 34.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Po więcej informacji o Konferencji oraz aby wypełnić formularz zgłoszeniowy i pobrać program spotkania kliknij tutaj.

Konferencja jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Dodatkowych informacji o wydarzeniu pod nr tel. 61/851 91 34 (informacji udziela Sylwia Dziwińska) lub mailem sylwia.dziwinska@pisop.org.pl.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki