BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Spotkanie noworoczne 11 stycznia 2011r.

Spotkanie noworoczne 11 stycznia 2011r.

We wtorek 11 stycznia 2011 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, odbyło się spotkanie noworoczne samorządowców powiatu gnieźnieńskiego. W spotkaniu uczestniczyło ok 200 osób, a wśród nich przedstawiciele gmin Powiatu Gnieźnieńskiego, parlamentarzyści, przedstawiciele rożnych instytucji i organizacji społecznych.

Starosta Dariusz Pilak podkreślił istotę współpracy Powiatu Gnieźnieńskiego z samorządem gminnym w zakresie zaspokajania potrzeb lokalnej społeczności. Ponadto Starosta przedstawił cele i założenia, jakie powiat zamierza realizować w obecnej kadencji. Wspomniał o planowanych inwestycjach, będących w dużym stopniu kontynuacją działań podjętych w latach poprzednich. Wspomniał o planach związanych z rozwojem oświaty, działaniach proekologicznych oraz kontynuowaniu współpracy z zagranicznymi partnerami powiatu. Na koniec swojego wystąpienia Starosta złożył zgromadzonym gościom noworoczne życzenia.

Uroczystość uświetniła obecność Jego Eminencji ks. arcybiskupa Józefa Kowalczyka Metropolity Gnieźnieńskiego Prymasa Polski, który wygłosił do wszystkich zgromadzonych przesłanie noworoczne podkreślając szczególne znaczenie samorządu w życiu Polaków.

Na koniec spotkania noworocznego goście wysłuchali koncertu duetu akordeonowego Bayan Brothers Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia w Gnieźnie w wykonaniu: Łukasza Mirka i Mateusza Dońca.
 

 

 

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki