BIPŚroda, 07.6.2023

Przed nami kolejne wydarzenia wspierające powiatowe rolnictwo

Przed nami kolejne wydarzenia wspierające powiatowe rolnictwo
Uczestnicy konferencji: Jerzy Berlik, wicestarosta gnieźnieński, Zbigniew Stajkowski, Przewodniczący Gnieźnieńskiej Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej, Marian Gadziński, burmistrz Gminy i Miasta Witkowo, Michał Kałuża, specjalista ds. rachunkowości oraz VAT-u w rolnictwie oraz Janusz Winiarski, kierownik Biura ds. Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Gnieźnie zaprosili wszystkie osoby zainteresowane szeroko pojętą tematyką rolniczą do udziału w następujących wydarzeniach:

  • organizowanym przez Wielkopolską Izbę Rolniczą „Wielkopolskim Forum Rolniczym” pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztofa Jurgiela.
    Forum odbędzie się dnia 24 lutego 2017 r. od godz. 10:00 w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie, ul. Jana Pawła II 3.

  • szkoleniu dotyczącym najnowszych zmian w przepisach prawa w zakresie podatków w gospodarstwie rolnym oraz nowych przepisów odnoszących się do sprzedaży żywności przez rolników w 2017 roku. Szkolenie zorganizowane będzie przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie wspólnie z Firmą FINexpert Centrum Doradcze Sp. z o. o. w dniu 28 lutego 2017 r. od godz. 10:00 w Centrum Kultury „Scena To Dziwna” przy ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie.

  • Finale Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych 2017, organizowanej przez Wojewódzki Związek Młodzieży Wiejskiej w Wielkopolsce, który odbędzie się 3 marca 2017 r. od godz. 10:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie, ul. Sobieskiego 20.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki