BIPCzwartek, 08.6.2023

Nowość na Szlaku Piastowskim - Karta Piasta

Nowość na Szlaku Piastowskim - Karta Piasta
Organizatorami spotkania byli koordynator Szlaku Piastowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Gnieźnie Program lojalnościowy Karta Piasta kierowany jest zarówno do turystów zwiedzających Szlak Piastowski, jak i do przedstawicieli branży turystycznej świadczących usługi w jego przestrzeni. Turystom, tak grupowym jak i indywidualnym, ma na celu zapewnić zniżki na atrakcyjne dla nich usługi oraz wskazać zweryfikowane i rekomendowane przez biuro koordynatora miejsce ich świadczenia. Dla świadczących usługi jest natomiast dodatkowym narzędziem promocji wyróżniającym ich ze względu na ich poziom oraz atrakcyjny z punktu widzenia odbiorcy charakter. Karta Piasta jest więc narzędziem pozwalającym w korzystny dla obu stron sposób skojarzyć usługodawców i usługobiorców w przestrzeni Szlaku Piastowskiego.

Dla koordynatora szlaku program Karta Piasta ma dostarczyć konkretnych danych statystycznych na temat osób korzystających z usług branży i obiektów zlokalizowanych na Szlaku Piastowskim. Na tę chwilę karta jest bezpłatna, należy jednak zarejestrować się w programie poprzez wypełnienie prostej karty rejestracyjnej, która niebawem dostępna będzie na stronie www.szlakpiastowski.pl lub poprzez polubienie profilu szlaku na Facebooku pod adresem www.facebook.com/ZwiedzajSzlakPiastowski.

Już wkrótce na stronie internetowej www.szlakpiastowski.pl/kartapiasta zostanie zamieszczony spis obiektów, które respektują program lojalnościowy i oferują posiadaczom kart zniżki. Program ma charakter rozwojowy, z czasem ilość obiektów winna się systematycznie zwiększać.

W przyszłości dopuszcza się wprowadzenie odpłatnego członkostwa w programie. Odpłatność nigdy nie będzie dotyczyła usługobiorców, natomiast każdy z usługodawców będzie mógł w dowolnym momencie, bez konsekwencji odstąpić od udziału w programie. Zapisanie się więc do grona członków w momencie jego darmowego charakteru nie obliguje do późniejszego opłacania składek członkowskich.

Wszyscy potencjalni usługodawcy zainteresowani udziałem w programie mogą kontaktować się z koordynatorem Szlaku Piastowskiego w Wielkopolsce, Panem Przemysławem Buryanem pod adresem koordynator@szlakpiastowski.pl lub telefonicznie pod nr tel. 798-072-200.

Piątkowe spotkanie w starostwie rozpoczęło również cykl spotkań z branżą turystyczną w zakresie tworzenia pakietów na Szlaku Piastowskim. Partnerem działania jest Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce” (w trakcie rejestracji w KRS).


drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki