BIPCzwartek, 01.6.2023

Wypełnij PIT w Starostwie

Wypełnij PIT w Starostwie
W dniach 20-24 kwietnia 2015 roku w godzinach 9.00 – 14.00 w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Gnieźnie uruchomiony zostanie punkt informacyjny Urzędu Skarbowego, w którym pracownicy US będą udzielać bezpłatnych informacji i porad związanych nie tylko z wypełnianiem zeznań podatkowych, ale i możliwością składania PIT-ów w wersji elektronicznej. O akcji poinformowano na konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, która odbyła się 16 kwietnia br.

Celem całego przedsięwzięcia jest przybliżenie mieszkańcom Gniezna i okolic problematyki związanej z wypełnianiem i składaniem deklaracji podatkowych, a przede wszystkim zachęcenie do składania e-deklaracji.

Akcja rozpoczęta w 2014 roku nie jest jedyna świadczącą o dobrej współpracy obu instytucji. Dzięki uprzejmości Urzędu Skarbowego w gnieźnieńskim Starostwie odbyło się w styczniu br. spotkanie informacyjne dotyczące składania deklaracji przez płatników w 2015 roku na którym omówiono miedzy innymi zagadnienia związane ze składaniem deklaracji podatkowych w formie elektronicznej, przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz bez konieczności jego posiadania.

Serdecznie zapraszamy!
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki