BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Hey, Joe! w amfiteatrze eSTeDe

Hey, Joe! w amfiteatrze eSTeDe
Hey Joe w wykonaniu Jana Jangi Tomaszewskiego, Wiesława Sałaty (gitara basowa) oraz Grzegorza Poliszaka (perkusja) zostanie wystawiony 29 sierpnia o godz. 20.00 w amfiteatrze Centrum Kultury „Scena To Dziwna” w ramach Akademii Gitary.

Muzyka i teatr to drogi, które od początku splatają się w życiu Tomaszewskiego – aktora, gitarzysty, kompozytora oraz niekwestionowanego mistrza lirycznego bluesa. Działalność aktorską rozpoczął w PWST w Krakowie. Następnie zasłynął jako wykonawca piosenki aktorskiej i utworów Edwarda Stachury. Występował również w filmach.Artysta świetnie odnajduje się w teatrze jednego aktora. W znakomity sposób łączy humorystyczne monologi z odrobiną melancholii, śpiewem i gitarowymi dźwiękami, czego wyraz dał w monodramie Hey Joe.

Spektakl ten, na co dzień wystawiany w Teatrze Polonia Krystyny Jandy, stanowi znakomite połączenie kunsztu aktorskiego z gitarowymi popisami w prawdziwie rockowo-bluesowym stylu. Opowiada o miłości, zdradzie oraz walce z przeciwnościami losu, szukając odpowiedzi na podstawowe pytania związane z szarą codziennością ludzkiego istnienia.

Wstęp wolny - zapraszamy!
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki