BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Zostań twarzą Wielkopolski, czyli kampania POT w Gnieźnie

Zostań twarzą Wielkopolski, czyli kampania POT w Gnieźnie
, w którym będzie można zostać twarzą regionu i wziąć udział w kampanii outdorowej w całej Polsce.

Polska Organizacja Turystyczna organizuje w każdym z szesnastu województw niestandardową kampanię pn. „Bajkowy urlop w Polsce”. Zaproszeni na wydarzenia w regionach goście będą mogli wcielić się w postacie, które wystąpią w bajkowych reklamach promujących region za granicą. Wielkopolskę reprezentuje „Alicja w Krainie Czarów”. Akcji towarzyszy konkurs „Zostań twarzą regionu”, którego zwycięzcy wezmą udział w kampanii outdorowej podsumowującej działania POT. Zwycięzca akcji otrzyma również nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 zł.

Kampania Polskiej Organizacji Turystycznej będzie wydarzeniem towarzyszącym Koronacji Królewskiej odbywającej się w Gnieźnie w dniach 26 - 27 lipca.

Na scenie, będącej odwzorowaniem bajkowego layoutu, który jest wykorzystywany w promocji regionu za granicą, wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie oraz odegrać bajkowe scenki nawiązujące do walorów turystycznych regionu. Gościem akcji będzie znana aktorka Joanna Koroniewska, która z pewnością pomoże uczestnikom pokonać sceniczną tremę.

W każdym z regionów wyłonione zostanie – w efekcie najpierw głosowania internautów, a później werdyktu jury – po jednej, najciekawszej bajkowo-turystycznej inscenizacji. Ich autorzy, laureaci konkursu, będą mogli się zobaczyć na billboardach, które zawisną na terenie całego kraju. Staną się tym samym gwiazdami ogólnopolskiej kampanii promującej atrakcyjność turystyczną swojej „małej ojczyzny”. Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu zamieszczone są na stronie www.twarzregionu.pl

Kampanię Polskiej Organizacji Turystycznej w województwie wielkopolskim wspiera Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Więcej informacji na temat kampanii: Katarzyna Draba, e-mail: katarzyna.draba@pot.gov.pl, tel. 606 909 202, 22 536 70 58
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki