BIPŚroda, 07.6.2023

Z nurtem przygody do Wielkopolski

Z nurtem przygody do Wielkopolski
Wielka Pętla Wielkopolski to szlak wodny biegnący wokół największych rzek w regionie (Warta, Noteć wraz z kanałem Warta-Gopło) oraz zamykający się w obrębie zwartej trasy turystycznej. Szlak ten, liczący blisko 690 km, przebiega przez takie miejscowości województwa wielkopolskiego, jak: Ślesin, Konin, Pyzdry, Śrem, Poznań, Oborniki, Wronki, Sieraków, Międzychód, Krzyż Wielkopolski, Wieleń, Drawsko, Czarnków, Ujście. Wielka Pętla Wielkopolski jest również częścią Międzynarodowej Drogi Wodnej E-70, która łączy Europę Zachodnią z Kaliningradem.

W dniu 27 maja 2014r. odbyła się premiera głównego elementu kampanii, tj. nowego telewizyjnego spotu promocyjnego, który pokazuje realne możliwości turystyki wodnej w Wielkopolsce. Spot jednorazowo był również wyemitowany w dniu 27 maja w bloku reklamowym w TVP Program 1 przed Teleesxpresem. Główna emisja spotu odbędzie się w czerwcu i w lipcu w telewizji ogólnopolskiej i w telewizjach regionalnych, a także w Internecie za pomocą kanału VOD oraz Youtube.

Oprócz spotu telewizyjnego w ramach kampanii zrealizowano już szereg działań: nagrano i wyemitowano w radiu o zasięgu ogólnokrajowym oraz w rozgłośniach regionalnych spot radiowy, zrealizowano kampanię outdoorową (200 billboardów w kilku największych miastach w Polsce), przeprowadzono promocję Wielkiej Pętli Wielkopolski podczas eventu w Berlinie, zrealizowano cykl Roadshow z autobusem Wielkiej Pętli Wielkopolski. Trwa kampania w Internecie, w mediach społecznościowych a już wkrótce rusza promocja podczas imprez regionalnych wśród partnerów projektu. Dziennikarze i blogerzy turystyczni biorą udział w tematycznych study tourach, poznając osobiście wodne atrakcje Wielkopolski.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki