BIPPiątek, 31.3.2023

Wręczono „Karty Seniora”

Wręczono „Karty Seniora”
Osoby, które ukończyły 60. rok życia - Uczestnicy Programu będą mały możliwość korzystania z wielu promocji w punktach usługowych na terenie Gniezna.

Na Sali sesyjnej gnieźnieńskiego Starostwa uroczyście wręczono dziś „Karty Seniora” przedstawicielom Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Rejon w Gnieźnie, Polskiego Związku Niewidomych – Koło w Gnieźnie, Stowarzyszenia Centrum Rehabilitacyjno - Kulturalnego „Promyk” w Gnieźnie, Stowarzyszenia Gnieźnieńskich Amazonek i Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu. Swoje Karty odebrało dziś ponad 50. Seniorów.

Zadowolenia z Programu nie krył Starosta Dariusz Pilak, który dziękując Seniorom za poparcie tak cennej inicjatywy, życzył im wielu radości związanych z możliwościami, które daje Karta Seniora.

Aby otrzymać Kartę Seniora należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.powiat-gniezno.pl w zakładce Ważne – Gnieźnieńska Karta Seniora i dostarczyć go do Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, do Urzędu Miasta lub wybranej organizacji pozarządowej – organizatora Programu.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki