BIPSobota, 03.6.2023

Inicjatywa JEREMIE – unijne wsparcie dla przedsiębiorców

Inicjatywa JEREMIE – unijne wsparcie dla przedsiębiorców
Podczas szkolenia przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego będzie objaśniał ogólne zasady korzystania z inicjatywy JEREMIE. Omówione zostaną także szczegółowe warunki udzielania pożyczek w Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i poręczeń oferowanych przez Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego. W drugiej części szkolenia omówione zostaną wskazówki dotyczące wypełnienia wniosków w ramach inicjatywy JEREMIE oraz najczęściej popełnianie błędy przy wypełnianiu wniosków. Przedstawiciele wyżej wymienionych instytucji będą również odpowiadać na ewentualne pytania przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się 15 listopada 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, sala konferencyjna nr 2.47, II piętro, w godzinach 09:45-13.50.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu pod adresem e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl lub pod numerem telefonu 61 425 02 90 lub osobiście w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie, ul. Rynek 10/1, 62-200 Gniezno w godzinach 8:00 - 15:30.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 listopada 2013 r.

Informacji w sprawie spotkania udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie.

Pliki do pobrania:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, z siedzibą w Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego
Rynek 10/1, 62-200 Gniezno
tel.: 61 425 02 90 
e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl 
www.funduszeeuropejskie.wielkopolskie.pl Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki