BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Starosta pogratulował zwycięzcom konkursu fotograficznego

Starosta pogratulował zwycięzcom konkursu fotograficznego
Zainteresowanie konkursem, którego uczestnicy fotografowali wyjątkowe miejsca w Polsce odwiedzone w czasie wakacji, przerosło oczekiwania, bowiem ocenie poddano aż 64 zdjęcia.

Ostatecznie komisja w składzie Jerzy Andrzejewski, artysta-fotografik, przewodniczący Komisji, Danuta Kryszak i Radosław Gaca z Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz Karol Soberski, redaktor naczelny informacjilokalnych.pl (organizator konkursu), przyznała następujące nagrody i wyróżnienia.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Michał Kapcia z Gorzuchowa (gmina Kłecko) za fotografię pt. „Wrak”. Druganagroda przypadła Julii Wołosowicz z Kruchowa (gmina Trzemeszno) za zdjęcie pt. „Niezapomniane wakacje z ukochanym”. Trzecie miejsce zajęła Aneta Śmigielska z Niechanowa za pracę pt. „Pocałunek o zachodzie słońca”.

Komisja wyróżniła pięć fotografii, których autorami:Joanna Borowska z Grabowa (gmina Czerniejewo) za fotografię pt. „Poznański Ratusz nocą”; Anna Frąckowiak z Olekszyna (gmina Kiszkowo) za pracę pt. „Panorama Gór Stołowych”; Michał Kapcia z Gorzuchowa za zdjęcie zatytułowane „Zachód słońca”; Milena Niewiadomska z Niechanowa za zdjęcie pt. „Harmonia” oraz Łukasz Szykowny z Gniezna za zdjęcie pt. „Kochać to nie znaczy zawsze to samo”.

Dodatkową nagrodę w konkursie, już poza obradami Komisji Konkursowej, postanowiła przyznać redakcja Informacjilokalnych.pl, która uhonorowała Jakuba Kapelę z Modliszewa (gmina Gniezno) za zdjęcie pt. „Zamek w Bobolicach”.

Wszystkim nagrodzonym osobiście pogratulował Starosta Dariusz Pilak, który każdemu z uczestników życzył wielu sukcesów i dalszego rozwoju fotograficznej pasji.Nagrodzone prace szczegółowo omówił fotograf Jerzy Andrzejewski.

Nagrodzone zdjęciadrukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki