BIPCzwartek, 01.6.2023

Konferencja Diagnostyki Edukacyjnej pierwszy raz w Gnieźnie i całej Wielkopolsce

Konferencja Diagnostyki Edukacyjnej pierwszy raz w Gnieźnie i całej Wielkopolsce
która odbywać się będzie do 28 września w Gnieźnie (po raz pierwszy w Wielkopolsce). Tematem przewodnim, tegorocznej konferencji jest „Polska edukacja w świetle diagnoz prowadzonych z różnych perspektyw badawczych”.

Konferencja została podzielona na 2 części: „Edukacja w świetle krajowych i międzynarodowych badań reprezentacyjnych” oraz „Polska edukacja w świetle badań jakościowych i diagnoz nauczycielskich”.

Wykład inauguracyjny pt. „Diagnostyka Edukacyjna duża i mała wygłosił: prof. dr hab. Bolesław Niemierko”.Wszystkich gości obecnych na konferencji przywitał gospodarz Powiatu Starosta Dariusz Pilak.

Podczas konferencji wydawana jest także specjalnie przygotowana przez młodzież z III LO w Gnieźnie gazetka informacyjna. Corocznie w Konferencji bierze udział do kilkuset uczestników z całej Polski związanych ze światem nauki, edukacji, w tym przedstawiciele środowisk oświatowych i akademickich oraz innych grup i instytucji związanych z szeroko pojętą edukacją.

Organizatorami konferencji są Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Polskie Towarzystwo Diagnostyki Edukacyjnej, Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie oraz Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie.

Honorowy Patronat Sprawują:
Krystyna Szumilas – Minister Edukacji Narodowej
Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
Piotr Florek – Wojewoda Wielkopolski
Elżbieta Walkowiak – Wielkopolski Kurator Oświaty

Program konferencji


drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki