BIPSobota, 04.12.2021

Eurokorzyści – podziel się swoją historią

Eurokorzyści – podziel się swoją historią
Zauważyłeś zmiany, które nastąpiły wokół Ciebie dzięki dotacjom z Funduszy Europejskich. Może jeździsz do pracy nową drogą, którą zbudowano  ze środków unijnych albo skończyłeś  kurs, dzięki któremu masz większe szanse na nową pracę. Rozejrzyj się, czy w Twojej szkole nie powstała świetnie wyposażona sala dydaktyczna, dzięki której możesz rozwijać swoje zainteresowania? Czy po ostatniej wizycie w teatrze lub w filharmonii, byłeś pod wrażeniem nie tylko przestawienia, ale też zmian jakie przeszedł sam gmach i scena?  A może zauważyłeś, że coraz więcej spraw możesz załatwić przez Internet?

Nowoczesne niskopodłogowe autobusy, ciekawie położone, bezpieczne ścieżki rowerowe, bogata oferta kulturalna w świetnie przygotowanych budynkach, szerokie możliwości dokształcania się, nowopowstałe drogi. To wszystko jest obok każdego z nas.

Projektów realizowanych dzięki środkom unijnym są tysiące, rozejrzyj się tylko wokół siebie i zobacz jak pomagają nam w codziennym życiu, jak pomagają Tobie.

Prześlij nam swoją ciekawą, oryginalną lub wzruszającą historię i wygraj wycieczkę dla dwóch osób po pięciu stolicach Unii Europejskiej.

Historie można przesłać w terminie od 29 lipca do 31 sierpnia 2012 r. 
Informacje o konkursie dostępne są na stronie: www.eurokorzysci.tvn.pl 


Zobacz także, jakie zmiany zauważyli już Polacy. Oglądaj nas w każdą niedzielę w Audycji Dzień Dobry Wakacje.

Zapraszamy do udziału i życzymy wygranej!

Więcej informacji na stronie konkursu: www.eurokorzysci.tvn.pl 
Źródło:  www.funduszeeuropejskie.gov.pl 
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych