BIPCzwartek, 01.6.2023

Powiat Gnieźnieński HIT- em w Wielkopolsce!

Powiat Gnieźnieński HIT- em w Wielkopolsce!
Tegoroczna edycja konkursu Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionu odbyła się po raz osiemnasty. Organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja Promocyjno – Reklamowa Punkt S z Piły oraz Konwent Starostów Województwa Wielkopolskiego. Konkurs jest rozgrywany w następujących kategoriach konkursowych:
 • Produkcja
 • Handel i usługi
 • Rolnictwo i przetwórstwo żywności
 • Ekologia
 • Organizacja i zarządzanie
 • Samorządność
Uroczysta gala wieńcząca konkurs odbyła się w niedzielę, 12 lutego br. w Auli UAM w Poznaniu. Gościem honorowym gali był Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Tomasz Bugajski. Galę uświetnił występ Haliny Frąckowiak.

Laureaci z terenu Powiatu Gnieźnieńskiego

Zdobywcy tytułu HIT
 1. Produkcja, Handel, Usługi „Efekt” sp. z o.o. w Rzegnowie za dynamiczny rozwój produkcji w zakresie armatury wodociągowej poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych (kategoria: produkcja)
 2. Produkcja, Handel, Usługi „EFEKT” Joanna Stawska w Gnieźnie za dynamiczny rozwój handlu produktów armatury przemysłowej w branży wodociągowej (kategoria: handel i usługi)
 3. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Lismar” sp. z o.o. w Rzegnowie za recykling użytych surowców do produkcji kabli energetycznych i telekomunikacyjnych przy zastosowaniu innowacyjnej linii do odzysku miedzi (kategoria: ekologia)
 4. Altom sp. z o.o. w Gnieźnie za rozwój i osiągnięcia handlowe i organizacyjne w okresie 20 – lecia działalności firmy (kategoria: handel i usługi)
 5. FINexpert w Gnieźnie za wysoką jakość usług księgowych i finansowych (kategoria: handel i usługi)
 6. Fabryka Mebli „Spin” w Mnichowie za atrakcyjną ofertę własnych wzorów użytkowych mebli tapicerowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii (kategoria: produkcja)
 7. Gmina Witkowo za zwiększenie atrakcyjności turystycznej gminy poprzez rewitalizację Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie (kategoria: samorządność)
Zdobywca tytułu Kryształowy HIT
 1. Powiat Gnieźnieński za przebudowę budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Gnieźnie (kategoria: organizacja i zarządzanie)
Zdobywca tytułu Rubinowy HIT
 1. Firma „Marszał” Tadeusz Marszał w Wydartowie za wysoką jakość kas pancernych, szaf do broni i innych wyrobów ze stali i aluminium (kategoria: produkcja)
Zdobywca tytułu Rubinowy HIT z gwiazdą
 1. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAWA Jan Walczak w Gnieźnie za rozwój sieci stacji paliw Hawa z efektem realizacji strategii „Z Hawą do Europy” (kategoria: handel i usługi)
Organizatorzy konkursu po raz trzeci postanowili ponadto przyznać HIT-a Promocji Regionu wyróżniającym się starostwom powiatowym najlepiej promującym swój potencjał społeczno – gospodarczy. Tego typu wyróżnienie jest przyznawane jednemu starostwu w każdym z pięciu subregionów Wielkopolski (tj. okręg koniński, okręg leszczyński, okręg kaliski, okręg pilski i okręg poznański), zgodnie z zakresem terytorialnym rozgrywanego konkursu. Powiat Gnieźnieński, jako jeden z dwóch powiatów, powtórzył swój sukces sprzed roku i sprzed dwóch lat, po raz trzeci otrzymując HIT-a Promocji Regionu.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki