BIPWtorek, 06.6.2023

Listopad w Centrum Kultury

Listopad w Centrum Kultury
Tegoroczne Święto Przyjaciół poświęcone będzie pamięci muzyków związanych z formacjami jazzowymi „Prowizorka Jazz Band” oraz „Old Dixieland Players”, laureatów Złotej Tarki, Zbigniewowi Łuczakowi oraz Tomkowi Sacha.

Wystąpią „Old Dixieland Players” oraz Jan Kalinowski, członek zespołu „Prowizorka Jazz Band” w suicie poświęconej Tomkowi Sacha.

Rocznica odzyskania niepodległości – koncert Przemysława Gintrowskiego, 11.11.2011, godz. 18.00
Przemysław Gintrowski – człowiek legenda – przed laty wraz z Jackiem Kaczmarskim i Zbigniewem Łapińskim stworzył wspaniałe trio, którego przepiękne, ekspresyjne pieśni na stałe wpisały się w historię naszego kraju i po dziś dzień są nieśmiertelne, wyryte solidnym rylcem w sercach wielu Polaków. Co ważne żyją nimi wciąż nowe, młode pokolenia, które ze szczerą chęcią i zainteresowaniem coraz częściej sięgają do tekstów Zbigniewa Herberta, Jacka Kaczmarskiego czy też wielu innych znakomitych poetów (źródło: www.gintrowski.art.pl)

Na recital złożą się piosenki Przemysława Gintrowskiego z jego dwóch ostatnich płyt: "Tren" i "Kanapka z człowiekiem" a także starsze utwory.

Wystąpią: Przemysław Gintrowski - gitara i śpiew oraz Marcin Żmuda - pianino.

Zaproszenia na oba wydarzenia można odbierać w Centrum Kultury "eSTeDe".
Uwaga - ilość zaproszeń jest ograniczona.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki