BIPPiątek, 09.6.2023

naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011

naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011
Piękne maszyny pojawiły się na terenie dawnej jednostki wojskowej przy ulicy Wrzesińskiej. Jak zaznacza Szymon Dzionek, organizator zjazdu - Impreza miała na celu zebranie jak największej liczby aut obniżonych w jednym miejscu. Przeważały samochody marek: Audi, Volkswagen, BMW, można było zobaczyć również kilka Fiatów. Swój sektor miały także Trabanty. Najciekawsze auta przyjechały z Poznania - to samochody z tzw. zawieszeniem airlight, czyli z regulowaną wysokością.

Debiutująca impreza okazała się organizacyjnym sukcesem. Wzięło w niej udział ponad 100 samochodów, głównie z Wielkopolski i Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jedną z wielu atrakcji przedsięwzięcia była m.in. parada obniżonych samochodów, która w niedzielę przejechała ulicami Gniezna. Mieszkańcy miasta mieli niepowtarzalną okazję, by z bliska zobaczyć jak można „przerobić” auto i, co zadziwiające, poruszać się nim po polskich drogach. Podczas zlotu odbyły się również warsztaty szkoleniowe: „Umocnienie marki za pomocą wybranych narzędzi internetowych”. - Podczas szkolenia zainteresowani mogli poznać m.in. tajniki projektowania stron www oraz prowadzenia sklepu internetowego, czy  zasady marketingu na portalach społecznościowych – zapewnia Artur Kuczma, współorganizator spotkania, prezes Stowarzyszenia "Pasja - Business Consulting Community".

Ogólnopolski Zjazd Pojazdów Obniżonych oraz Zaprzyjaźnionych IFA "naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011” jest kontynuacją pięcioletniego Zlotu Trabantów, który niegdyś odbywał się na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie. Jak zapewniają organizatorzy: „jest to pierwszy taki zlot w Gnieźnie, ale z pewnością nie ostatni”.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki