BIPWtorek, 30.5.2023

Happening Gitarowy! Przyjdź z gitarą na poznański Rynek!!!

Happening Gitarowy! Przyjdź z gitarą na poznański Rynek!!!
Zanim jednak przyjdzie czas na wieczorny koncert warto wybrać się z gitarą na poznański Stary Rynek, by wziąć ud...ział w niezwykłym happeningu, w który zaangażowane są też poznańskie koziołki!
Przed dwoma laty graliśmy „When I\'m 64” Beatlesów, przed rokiem „Shape of my heart" Stinga. W tym roku wszyscy wspólnie wykonamy utwór Tadeusza Nalepy „Kiedy byłem małym chłopcem”. Film instruktażowy jak zagrać ten utwór można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.akademiagitary.pl

Najważniejsza sprawa. Kto może zagrać? Kto zagra podczas happeningu?

Wszyscy chętni, którzy przed happeningiem zarejestrują się na stronie www.akademiagitary.pl

Poza tym w happeningu wezmą udział:

Uczestnicy międzynarodowego kursu mistrzowskiego Polish Guitar Academy organizowanego w Jarocinie (ponad 80 studentów i uczniów, gitarzystów klasycznych z kilku krajów, w tym roku: m.in. Polski, Niemiec, Belgii, USA, wykładowców akademickich z zakresu gitary klasycznej, mistrzów z Polski, Włoch, Austrii, Niemiec, USA, Chorwacji, grup gitarzystów amatorów (klasycznych i elektrycznych) i uczniów szkół muzycznych z kilkunastu miast wielkopolskich, w których odbywa się tegoroczny festiwal.

A także:

zaproszeni przez Organizatorów gitarzyści – amatorzy, osoby publiczne znane z innej działalności niż muzyka: aktorzy, działacze społeczni, dziennikarze, lekarze, prawnicy, księża, dyrektorzy spółek, instytucji, samorządowcy... Zaraz po happeningu koncert dla rodzin z dziećmi w Pasażu kultury.

Wodzirejem Gitarowego happeningu będzie Jarosław Śmietana, wraz z brytyjską wokalistką Z-Star. Oboje będą przewodzić graniu - i śpiewaniu. Oprócz utworu „Kiedy byłem małym chłopcem”, orkiestra gitarzystów, którzy uczestniczyli w kursie przygotuje suitę z muzyką z filmu „Gwiezdne Wojny” w niecodziennym opracowaniu…

Przybądźcie z gitarami!!! Zobacz więcejdrukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki