BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Inicjatywa JEREMIE - szansą dla wielkopolskich przedsiębiorstw

Inicjatywa JEREMIE - szansą dla wielkopolskich przedsiębiorstw
Dla przedsiębiorców, którzy zapiszą się na spotkanie przygotowano prezentację i materiały, dotyczące rozwoju pracowników oraz losowanie nagrody - szkolenia.

Zdając sobie sprawę, jak ważne jest inwestowanie w kadry przedsiębiorstw, do programu spotkania dotyczącego inicjatywy JEREMIE, dołączono również prezentację ogólnopolskiej kampanii społecznej "Szkolenia - to się opłaca" realizowanej na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc wszystkie zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie przybycia do dnia 25 maja 2011 r. pod numerem tel. 061 425 02 90 lub na adres email: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl.

Organizatorami spotkania są Starosta Gnieźnieński, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Przypomnijmy, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich funkcjonuje w strukturach Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Siedziba PIFE mieści się przy ul. Rynek 10/1, w zasobach lokalowych Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego. Punkt w Gnieźnie jest jednym z 10 lokalnych punktów informacyjnych funduszy europejskich w Wielkopolsce, udzielających bezpłatnych porad w zakresie możliwości pozyskiwania środków unijnych w ramach dostępnych programów i funduszy. Jego działalność jest finansowana ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

Konsultantki PIFE udzielają bezpłatnych porad osobom zainteresowanym pozyskaniem środków z funduszy europejskich w dni robocze od godz. 8.00 – 15.30.


Załącznik:

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki