BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Najlepsze zdjęcia i laureaci foto-konkursu wyłonieni

Najlepsze zdjęcia i laureaci foto-konkursu wyłonieni
Nagrody i wyróżnienia autorom najlepszych prac wręczył Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak oraz członkowie jury – Jerzy Andrzejewski, Anna Farman i Waldemar Stube. Starosta podziękował wszystkim laureatom za zainteresowanie i udział w konkursie. Szczególne podziękowania skierował w stronę uczniów Gimnazjum w Kłecku, prace których zostały wyróżnione przez jury. Jerzy Andrzejewski wyraził z kolei zadowolenie ze wzrastającego poziomu nadesłanych prac.

Celem przeprowadzonego konkursu było zwrócenie uwagi na uroki Powiatu Gnieźnieńskiego pod względem historycznym, turystycznym jak i przyrodniczym, poprzez prezentację prac fotografów biorących udział w konkursie. Konkurs miał formułę otwartą, był skierowany do wszystkich osób, które miały do czynienia z fotografią, zawodowo lub amatorsko. W konkursie mogły wziąć udział również osoby spoza Powiatu Gnieźnieńskiego, z tym że, fotografie musiały dotyczyć tylko i wyłącznie miejsc, obiektów, atrakcji i widoków z terenu Powiatu Gnieźnieńskiego. Każdy uczestnik mógł nadesłać od 5 do 20 fotografii zapisanych na nośnikach CD w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB.

Lista laureatów:
  • Przemysław Degórski – I miejsce (nagroda finansowa: 700 zł. brutto)
  • Beata Orczykowska oraz Elżbieta Filipiak-Fekner – III miejsce ex aequo (nagroda finansowa: po 400 zł. brutto)
Wyróżnienia:
  • Agnieszka Szyszkowicz
    oraz trzej uczniowie Gimnazjum w Kłecku:
  • Julia Kwaśniewska
  • Izabela Mroczkowska
  • Piotr Lech
Podziękowania za opiekę i zainteresowanie powyższym konkursem Starosta Dariusz Pilak skierował również w stronę p. Beaty Trocha, która na co dzień prowadzi w gimnazjum koło ekologiczne oraz na ręce dyrektora szkoły, p. Zbigniewa Belinga.

Załącznik
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki