BIPNiedziela, 22.5.2022

Świadomi młodzi konsumenci

Świadomi młodzi konsumenci
We wtorek, 15 marca, w auli Medycznego Studium Zawodowego w Gnieźnie odbył się Konkurs Powiatowy VII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. Konkurs został zorganizowany przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Gnieźnie, Renatę Boborowską-Paszczak.

Zwracając się do uczestników olimpiady, starosta gnieźnieński Dariusz Pilak podkreślił, że wszyscy żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym i jesteśmy konsumentami. Jestem przekonany, że czas poświęcony na przygotowanie się do tego konkursu na pewno nie był czasem straconym.

Największą wiedzą z zakresu prawa konsumenckiego wykazał się Mateusz Gajewicz – uczeń II LO w Gnieźnie. Drugie miejsce w konkursie zajęła Agnieszka Olszewska – uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie, a trzecie, inny uczeń II LO, Krzysztof Modrzejewski. Laureaci konkursu będą reprezentować powiat w etapie wojewódzkim olimpiady, który odbędzie się 11 kwietnia w Poznaniu.

Cenne nagrody zwycięzcom konkursu wręczyli Powiatowy Rzecznik Konsumentów Renata Boborowska-Paszczak oraz Karolina Barełkowska i Maciej Walery.


drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych