BIPSobota, 03.6.2023

Nie istnieje nic takiego, czego by sztuka nie mogła wyrazić…

Nie istnieje nic takiego, czego by sztuka nie mogła wyrazić…

Wystawa prezentowała prace wykonane różnymi technikami od barwnych rysunków, poprzez ozdobne wyroby ceramiczne, po dzieła malowane na jedwabiu oraz zdjęcia obrazujące otaczającą rzeczywistość widzianą przez autorów obiektywem aparatu. Wernisaż był efektem aktywności twórczej osób niepełnosprawnych, a przedstawione rękodzieła wynikiem wieloletnich oddziaływań rehabilitacyjnych w artterapii.

Na wernisaż przybyli przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Teltow- Fläming i Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się pani wicestarosta Powiatu Teltow- Fläming, Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego - Wojciech Krawczyk, dyrektor ds. cudzoziemców, przedstawiciele organizacji osób niepełnosprawnych i przewodnicząca ośrodka ds. osób niepełnosprawnych. Zaproszeni goście wyrazili zadowolenie i podziękowali za możliwość zorganizowania wernisażu i miłą współpracę.

Piątkowy wernisaż nie tylko zgromadził sympatyków sztuki osób, ale był ukazał pasję tworzenia prac. Prac, które łączą świat wyobraźni z światem rzeczywistości gamą kolorów i kompozycji.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki