BIPCzwartek, 16.9.2021

Zdrowie – Twój Styl

Zdrowie – Twój Styl
Światowy Dzień Zdrowia stał się znakomitą okazją do zorganizowania w środę, 21 kwietnia, o godz. 16:00, w Medycznym Studium Zawodowym, akcji promocyjno – edukacyjnej „Zdrowie – Twój Styl”. Autorzy tej społecznej inicjatywy – Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Medyczne Studium Zawodowe oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku pragną uświadomić szerokim kręgom odbiorców konieczność inwestowania w siebie – swoje zdrowie i kondycję - zarówno fizyczną, jak i psychiczną. O tych zależnościach mówić będą lekarze i dietetycy, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz młodzi ludzie, którzy pojęcie starość już dzisiaj traktują nie jako abstrakcję, lecz naturalny i nieuchronny etap w ich życiu.

Lekarze różnych specjalności udzielą również bezpłatnej pomocy medycznej w zakresie diagnostyki, pielęgniarki i opiekunki środowiskowe wyjaśnią, jaki jest zakres kompetencji służb medycznych powołanych do świadczenia pomocy w przypadku niepełnosprawności.

Na zmianę decyzję dotyczącej stylu życia nigdy nie jest za późno, o czym będą mogli się przekonać uczestnicy spotkania promującego „zdrowie jako styl”, na które już dzisiaj serdecznie zapraszają organizatorzy.

Uniwersytet Trzeciego Wieku Starostwo Powiatowe Medyczne Studium Zawodowe

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych