BIPCzwartek, 08.6.2023

Konkurs na Działanie 1.1 Rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz bezpłatne szkolenia

Konkurs na Działanie 1.1 Rozwój  mikroprzedsiębiorstw oraz bezpłatne szkolenia
Dofinansowanie można otrzymać w ramach Działania 1.1 Rozwój mikroprzedsiębiorstw. Ogłoszenie konkursowe wraz z dokumentacją konkursową znaleźć można na stronie internetowej www.wrpo.wielkopolskie.pl . Nabór wniosków będzie trwał do 31 maja 2010r.

Ponadto Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego organizuje w dniach 15 i 21 kwietnia bezpłatne szkolenia z Działania 1.1, na których można będzie zapoznać się ze szczegółami poprawnego wypełniania dokumentacji konkursowej. Na szkolenia można się zgłosić na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl

Zapraszamy również na podobne spotkania informacyjne organizowane w Gnieźnie przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w dniach 20 i 23 marca 2010r. Szczegółowy program spotkania znajduje się w załączniku poniżej. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się w kolejnym załaczniku i odesłanie go na adres e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl do dnia 15 kwietnia 2010r. W związku z limitem miejsc, prosimy o jak najszybsze wysyłanie zgłoszeń - decydować będzie ich kolejność.

W dniu 16 kwietnia rozesłane zostaną potwierdzenia zakwalifikowania się na spotkanie informacyjne w Gnieźnie, bądź dostaną Państwo informację o braku miejsc.

Zachęcamy do aplikowania o dofinansowanie ze środków unijnych oraz do skorzystania z oferty Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
przy Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.
ul. Rynek 10/1
62-200 Gniezno
tel.: 061 4250290
fax: 061 4264534
e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl


serwis informacyjny:
www.wrpo.wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl


Załączniki:
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki