BIPCzwartek, 08.6.2023

X Międzynarodowe Targi Agroturystyczne i Turystyczne w Złotowie

X Międzynarodowe Targi Agroturystyczne i Turystyczne w Złotowie
Starosta Złotowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w X edycji Targów. Oferta skierowana jest przede wszystkim do samorządów gmin, powiatów oraz organizacji, stowarzyszeń zrzeszających agroturystów. Udział w targach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają również profesjonalną obsługę medialną o zasięgu krajowym, regionalnym i lokalnym.

Podczas X edycji Targów Agroturystycznych w Złotowie, zaplanowano szereg imprez towarzyszących, takich jak: VIII Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Festiwal Rękodzieła Ludowego oraz prezentację maszyn firmy Husqvarna. Podczas tegorocznych targów przewidziano również dwa kiermasze – zdrowej żywności i roślin ozdobnych.

W związku z organizowaniem kiermaszy podczas Targów zaprasza się producentów zdrowej żywności o zaprezentowanie ekologicznych wyrobów, charakterystycznych zwłaszcza dla regionu Wielkopolski.

Starostwo Powiatowe w Złotowie zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie www.wschowa.info, i o nadsyłanie kart zgłoszeniowych.

Powyższe zaproszenie skierowane również jest do twórców ludowych i zespołów folklorystycznych powiatu gnieźnieńskiego, zainteresowanych wzięciem udziału w VIII Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych oraz we Festiwalu Rękodzieła Ludowego. Bogatą ofertę X Targów uświetnią również Kulinarne Mistrzostwa Polski.


Zgłoszenia należy nadsyłać na adres:
Starostwo Powiatowe w Złotowie
Wydział Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki
Społecznej Al. Piasta 32
77-400 Złotów
tel. 067 263-59-24
tel./fax 067 263 59 4


oprac. Marta Suchodomska


drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki