Wielkie odkrywanie Wielkopolski. Wytypuj swojego turystycznego faworyta

2009-06-10
Konkurs odbywa się jednocześnie w 4 kategoriach:

Aby wziąć udział w pierwszym etapie plebiscytu, należy jedynie zgłosić swoją kandydaturę w którejś z powyższych kategorii. Możliwe jest to poprzez wysłanie kuponu zgłoszeniowego drukowanego w dzienniku „Polska The Times Głos Wielkopolski", lub pocztą elektroniczną na adres: promocja@glos.com. Termin nadsyłania typów mija 20 lipca 2009. Z nadesłanych zgłoszeń kapituła konkursu wybierze najlepsze, które będą rywalizować ze sobą w drugim etapie.

Drugi etap trwać będzie do 12 września. Głosować na poszczególne kandydatury będzie można za pomocą kuponów konkursowych, SMS-ów, lub na stronach internetowych www.poznan.naszemiasto.pl. Po podliczeniu wszystkich głosów, 2 października 2009 na łamach „Dziennika” zostanie opublikowana lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Więcej szczegółowych wiadomości oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie internetowej: www.poznan.naszemiasto.pl.

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych turystyką na terenie powiatu gnieźnieńskiego do nadsyłania swoich zgłoszeń. Jest to bowiem duża szansa na wykreowanie nowych atrakcji i zwiększenie potencjału turystycznego naszego regionu.

Antoni KaliskiStarostwo Powiatowe