Mistrzostwa Powiatu w biegach

29 września na terenach Stada Ogierów Skarbu Państwa w Gnieźnie przy ul.Kłeckoskiej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół specjalnych, podstawowych,gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.


Organizatorami mistrzostw byli:
- Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - Wydział Oświaty, Kultury i Sportu,
- Szkolny Związek Ziemi Gnieźnieńskiej,
- Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry - Gniezno"
- Stado Ogierów Skarbu Państwa w Gnieźnie.

Rozegrano łącznie 14 biegów na dystansach od 800 do 2000 metrów, w których wzięło udział ponad 1000 uczestników z większości szkół naszego powiatu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale. Zawody były jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Wielkopolski w Biegach Przełajowych, które odbędą się w marcu w Żerkowie.

Wyniki poszczególnych biegów:

szkoły specjalne - dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Tyrcha Dorota

SOSW nr 2 Gniezno

2

Dondajewska Kamila

SOSW nr 2 Gniezno

3

Łyskawa Magdalena

SOSW nr 2 Gniezno



szkoły specjalne - chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Kowalewski Leszek

SOSW nr 2 Gniezno

2

Kędzierski Robert

SOSW nr 2 Gniezno

3

Soppa Marcin

SOSW nr 2 Gniezno



szkoły podstawowe - dziewczęta ur.1994 i mł.

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Barszcz Paulina

SP 9 Gniezno

2

Jaworska Natalia

SP 3 Witkowo

3

Machińska Kinga

SP 3 Gniezno



szkoły podstawowe - chłopcy ur. 1994 i mł.

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Łysiak Tomasz

SP Witkowo

2

Humański Mikołaj

SP 1 Trzemeszno

3

Ziółkowski Patryk

SP 3 Witkowo



szkoły podstawowe - dziewczęta ur. 1993

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Stranc Karolina

SP 2 Witkowo

2

Stalica Magdalena

SP Kłecko

3

Wrona Agata

SP 1 Trzemeszno



szkoły podstawowe - chłopcy ur. 1993

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Konieczka Arkadiusz

SP 1 Trzemeszno

2

Kral Karol

SP 2 Witkowo

3

Ziółkowski Adrian

SP 3 Witkowo



gimnazjum - dziewczęta ur. 1991/92

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Piniarska Ewelina

Witkowo

2

Musidlak Karolina

Witkowo

3

Pankowska Kamila

Witkowo



gimnazjum - chłopcy ur. 1991/92

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Grzesiak Damian

Łubowo

2

Wucki Adrian

Witkowo

3

Jurkiewicz Dawid

Kłecko



gimnazjum - dziewczęta ur. 1990

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Szcześniak Anita

Witkowo

2

Łykowska Monika

Trzemeszno

3

Giza Magdalena

Trzemeszno



gimnazjum - chłopcy ur. 1990

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Stępień Jakub

Witkowo

2

Marszałek Szymon

Witkowo

3

Hermuła Łukasz

nr 2 Gniezno



szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta ur. 1989

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Holzer Barbara

I LO Gniezno

2

Jacek Monika

ZSE-O Gniezno

3

Bandosz Anna

II LO Gniezno



szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy ur. 1989

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Stawowy Gracjan

ZSP nr 2 Gniezno

2

Grzesiak Hubert

ZSE-O Gniezno

3

Łukaszewski Patryk

Gimnazjum nr 1



szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta ur. 1987/88

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Lewandowska Marta

I LO Gniezno

2

Chmielewska Magdalena

LO Trzemeszno

3

Grunwald Agnieszka

III LO Gniezno



szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy ur. 1987/88

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Łuszczyszyn Mariusz

LO Trzemeszno

2

Machiński Tomasz

III LO Gniezno

3

Stec Albin

ZSP nr 2 Gniezno

Marek Szczepanowski