Strona główna Mapa serwisu Kontakt
WKU Konin – nabór do służby przygotowawczej     "Pomoc zimowa dla osób bezdomnych"            Bezpłatne badania mammograficzne     Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                 Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Nowość na Szlaku Piastowskim - Karta Piasta

Z początkiem marca rusza program lojalnościowy pn. Karta Piasta. Spotkanie w tej sprawie z przedstawicielami hotelarstwa i gastronomii odbyło się w piątek 26 lutego br.


Organizatorami spotkania byli koordynator Szlaku Piastowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Gnieźnie Program lojalnościowy Karta Piasta kierowany jest zarówno do turystów zwiedzających Szlak Piastowski, jak i do przedstawicieli branży turystycznej świadczących usługi w jego przestrzeni. Turystom, tak grupowym jak i indywidualnym, ma na celu zapewnić zniżki na atrakcyjne dla nich usługi oraz wskazać zweryfikowane i rekomendowane przez biuro koordynatora miejsce ich świadczenia. Dla świadczących usługi jest natomiast dodatkowym narzędziem promocji wyróżniającym ich ze względu na ich poziom oraz atrakcyjny z punktu widzenia odbiorcy charakter. Karta Piasta jest więc narzędziem pozwalającym w korzystny dla obu stron sposób skojarzyć usługodawców i usługobiorców w przestrzeni Szlaku Piastowskiego.

Dla koordynatora szlaku program Karta Piasta ma dostarczyć konkretnych danych statystycznych na temat osób korzystających z usług branży i obiektów zlokalizowanych na Szlaku Piastowskim. Na tę chwilę karta jest bezpłatna, należy jednak zarejestrować się w programie poprzez wypełnienie prostej karty rejestracyjnej, która niebawem dostępna będzie na stronie www.szlakpiastowski.pl lub poprzez polubienie profilu szlaku na Facebooku pod adresem www.facebook.com/ZwiedzajSzlakPiastowski.

Już wkrótce na stronie internetowej www.szlakpiastowski.pl/kartapiasta zostanie zamieszczony spis obiektów, które respektują program lojalnościowy i oferują posiadaczom kart zniżki. Program ma charakter rozwojowy, z czasem ilość obiektów winna się systematycznie zwiększać.

W przyszłości dopuszcza się wprowadzenie odpłatnego członkostwa w programie. Odpłatność nigdy nie będzie dotyczyła usługobiorców, natomiast każdy z usługodawców będzie mógł w dowolnym momencie, bez konsekwencji odstąpić od udziału w programie. Zapisanie się więc do grona członków w momencie jego darmowego charakteru nie obliguje do późniejszego opłacania składek członkowskich.

Wszyscy potencjalni usługodawcy zainteresowani udziałem w programie mogą kontaktować się z koordynatorem Szlaku Piastowskiego w Wielkopolsce, Panem Przemysławem Buryanem pod adresem koordynator@szlakpiastowski.pl lub telefonicznie pod nr tel. 798-072-200.

Piątkowe spotkanie w starostwie rozpoczęło również cykl spotkań z branżą turystyczną w zakresie tworzenia pakietów na Szlaku Piastowskim. Partnerem działania jest Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce” (w trakcie rejestracji w KRS).
2016-02-29
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Środa 13-12-2017 r.    Licznik Odwiedzin21393801

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno