II edycja konkursu „Orzeł Przedsiębiorczości Powiatu Gnieźnieńskiego 2003”

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie wspólnie ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Miasta Gniezna organizuje II edycję konkursu „Orzeł Przedsiębiorczości Powiatu Gnieźnieńskiego 2003”.W konkursie mogą uczestniczyć firmy z terenu Powiatu Gnieźnieńskiego w kategoriach: handel detaliczny, handel hurtowy, produkcja, rzemiosło, usługi, rolnictwo. W każdej kategorii zostanie przyznana nagroda główna oraz dwie nominacje oznaczające drugie i trzecie miejsce.

Finał konkursu zaplanowano na dzień 11 kwietnia 2003 roku.

W roku 2002 statuetkę „Orzeł Przedsiębiorczości Powiatu Gnieźnieńskiego” otrzymało 6 firm: Altom Centrum Handlowe AGD, Alco – Pegro z Kołaczkowa, Secura – Security z Gniezna, Zrzeszenie Producentów Upraw Ogrodniczych Polanie z Kłecka, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Stefan Rurek, Trapex z Gniezna. Ponadto kapituła konkursu przyznała nagrodę specjalną, za działalność na rzecz społeczności lokalnej. Otrzymała ją firma Altom Centrum Handlowe AGD.

Gala uroczystości odbyła się w „Restauracji Polskiej” przy ul. Tumskiej. Imprezę uświetnił występ artystów z Teatru Wielkiego z Poznania. Całe przedsięwzięcia spotkało się z wielką sympatią przedsiębiorców oraz przedstawicieli mediów – wszyscy partycypujący w uroczystości wyrazili nadzieję na cykliczność przedsięwzięcia.

Wkrótce na niniejszej stronie będzie można zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić kupon konkursowy z propozycją wskazania firmy nominowanej do nagrody w danej kategorii.